O firmie

 

Firma Alfa Media promuje Twoje działania w najbardziej namacalny sposób


Działamy zarówno na małych obszarach jak i na terenie praktycznie całego kraju. Z naszych usług korzystają małe, średnie i duże firmy. Dziś do współpracy zapraszamy także Ciebie.

Działamy od 2002 roku, dlatego świetnie znamy się na tego typu usługach. Nasi pracownicy odbywają dokładne przeszkolenie, a ponadto działają w regionach, które sami doskonale znają. Nasza firma jest bardzo dobrze zorganizowana, dlatego mamy świetny kontakt z każdym kolporterem.

Zależy nam na tym, aby każda ulotka trafiła do przeznaczonego miejsca, ponieważ zadowolenie i sukces klienta, to także rozwój naszej firmy.

Podsumowując: Zajmujemy się promocją poprzez dystrybucję i kolportaż ulotek, gazetek, plakatów i wielu innych. Rozdamy Twoją reklamę w najlepiej dobranych dla Ciebie miejscach. Chętnie doradzimy Ci także jakie materiały najkorzystniej sprawdzą się w promocji Twoich działań, a także jeśli nie posiadasz gotowych materiałów, polecimy sprawdzone drukarnie i grafików.

Pamiętaj, że według badań, ulotka to jedna z najskuteczniejszych i najbardziej trwałych form reklamy.Cena w stosunku do ilości potencjalnych klientów, jest korzystniejsza od reklamy telewizyjnej, radiowej i internetowej.
 

Obsługiwane województwa i miasta