Przyczepy reklamowe jako widoczne i skuteczne formy reklamy

Pierwszy kontakt z reklamą lub produktem jest kluczowy. Dzieje się tak, ponieważ ludzie są wzrokowcami. Jeśli pokazujesz swoim klientom to co chcesz im zaoferować, zwiększasz zainteresowanie i szanse na zakup. Gdy robisz to profesjonalnie, subtelnie, w dobrej kolorystyce i odpowiednim formacie, zainteresowanie Twoich klientów wzrasta jeszcze bardziej.

 

Klient jest wzrokowcem

Rzadko zdarza się, aby ktoś kupował w ciemno. Zobaczmy, że nawet usługi takie jak fryzjerstwo, usługi kosmetyczne czy remonty domowe, pokazują nam wizualizacje. Klient może zobaczyć co otrzyma w rzeczywistości. Widzi to w ułamku sekundy i właśnie od tego zależy czy zainteresuje się ofertą.

 

Nasza propozycja dla Ciebie

Oferujemy naszym klientom przyczepy reklamowe z kolorową reklamą wielkoformatową. Nie chodzi jednak o banery reklamowe, a o znacznie ciekawszą i bardziej mobilną formę reklamy.

 

Formy reklamy mobilnej

  • Przyczepy reklamowe – Twoja reklama jeździ po dużej powierzchni miasta. Jej trasa jest ściśle zaplanowana, dostosowana do miejsc w których przebywa dana grupa docelowa. Jej największym plusem jest ogromny zasięg i dostęp do klienta, ponieważ takiej reklamy nie da się nie zauważyć. Ponadto mamy pewność, że nie zostanie zerwana, wrzucona do kosza lub w jakikolwiek inny sposób pominięta, a przyczepy reklamowe zawsze przykuwają dużą uwagę. Przyczepy są ciągniete przez samochody.
  • Ekspozycje stałe – mówimy tutaj o przyczepie stacjonarnej, ustawionej w najbardziej ruchliwych miejscach miasta, jak skrzyżowania, parkingi przy centrach handlowych.

 

Projekt i wykonanie

Nasze usługi są w stu procentach kompleksowe, dlatego po skontaktowaniu się z nami, można liczyć zarówno na przygotowanie projektu, oprawę graficzną jak i montaż. Skontaktuj się z nami już dziś, zapewniamy wsparcie i fachowe doradztwo.