Zakres usług

kolportażkolportaż

KOLPORTAŻ ULOTEK

Dlaczego 100 000 osób w Polsce, codziennie jest zainteresowanych przynajmniej jednym materiałem reklamowym? Ponieważ kolportaż bezpośredni, plakatowanie, ulotki do euroskrzynek czy za wycieraczki aut, to od dawna najskuteczniejsze sposoby reklamowania się.
Niska cena i ogromna liczba potencjalnych klientów.
Zajmujemy się profesjonalnym kolportażem materiałów reklamowych. Nasza usługa jest kompleksowa i dotyczy praktycznie całego kraju.
Mamy doskonale zgrane zespoły, zaawansowane bazy danych, a dzięki temu organizujemy tylko skuteczne kampanie. Dobieramy grupę docelową, liczbę mieszkańców, teren i na tej podstawie kolportaż po prostu MUSI być skuteczny.
zobacz więcej...
poligrafiapoligrafia

POLIGRAFIA

Na początku jest pomysł, później wykonanie dobrego projektu, który zwróci masową uwagę, a następnie mnóstwo zasad i wytycznych, które wpływają na sukces.
Działamy tak, aby nasz klient był zadowolony, że jego oferta nagle stała się pożądana. Projekt można dostarczyć nam osobiście, mailowo lub przez ftp.
Następnie drukujemy na najwyższej jakości materiałach z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Pracujemy w systemie 3-zmianowym, a więc masz pewność na błyskawiczne wykonanie.
zobacz więcej...
przyczepy reklamoweprzyczepy reklamowe

PRZYCZEPY REKLAMOWE

Wiemy jak ważne dla każdej działalności jest dotarcie ze swoją ofertą do jak największej ilości potencjalnych Klientów, dlatego proponujemy rozwiązania, które w prosty, szybki i przede wszystkim relatywnie tani sposób pomogą w osiągnięciu tego celu.
Reklamy mobilne mają zdecydowanie większy zasięg od zwykłych stacjonarnych billboardów i do są tańsze. Ekspozycja billboardu na stacjonarnej planszy w centrum miasta często kilkukrotnie przewyższa cenę całej kampanii reklamy mobilnej z użyciem kilku jeżdżących plakatów jest to niezwykle ważne dla małych firm działających na rynku lokalnym, którzy przez naszą firmę traktowani są na równi z dużymi Klientami.
zobacz więcej...
gadżetygadżety

GADŻETY

Przepraszamy. Strona w trakcie aktualizacji. Zapraszamy wkrótce…
zobacz więcej...